Seniori i kadeti kostajničkog “Partizana” završili su jesenji dio sezone kao prvaci u svojim kategorijama, rekao je Radiju Kostajnica predsjednik kluba Milan Malinić.

Proteklog vikenda seniori su u gostima pobijedili ekipu Fudbalskog kluba “Kiseljak” 9:0, čime su ovjerili prvo mjesto na tabeli na kraju jesenjeg dijela sezone u Međuopštinskoj ligi Prijedor.

U strijelce su se upisali Slijepac i Blanuša po tri puta, te po jednom Tankosić, Bilajac i Begić.

Crno-bijeli kadeti poraženi su u gostima od Rasavaca 6:5, a golove su postigli Slijepac, Kulundžija i Kičin.

“Pri vođstvu kadeta od 4:2 trener je odlučio da odmori prvotimce pred utakmicu za jesenju titulu u seniorskoj kategoriji, koja je na kraju nadmoćno ovjerena”, kazao je Malinić.

On je dodao da je cilj da seniorski tim i proljećni dio sezone završi na prvom mjestu, čime bi bio ostvaren plasman u viši rang takmičenja.