Takmičari Karate kluba Mladost“ iz Kostajnice osvojili su juče četiri medalje na međunarodnom turniru „Doboj Open“.

„Mladost“ iz Kostajnice predstavljala su četiri takmičara i svi su se kući vratili sa medaljama.

Kadet Konstantin Reljić okitio se zlatnom medaljom u borbama pojedinačno u kategoriji -70 kilograma.

Matej Borojević je u borbama pojedinačno u kategoriji +55 kilograma za dječake uzrasta 13 godina osvojio srebrnu medalju.

Bronzane medalje u borbama pojedinačno osvojili su Sergej Reljić u kategoriji -52 kg za dječake uzrasta 12 godina i Mirko Kljajić u kategoriji -76 kilograma.

Na turniru je učestvovalo oko 50 karate klubova sa oko 700 takmičara iz Slovenije, Srbije, Hrvatske, Republike Srpske i BiH.