Fudbaleri Partizana učvrstili su se novom pobjedom u sredini tabele Regionalne lige RS – grupa Zapad.

Crno bijeli su juče na svom terenu u 22. kolu savladali Progres iz Kneževa rezultatom 5:2.

Nakon ranog vođstva gostiju koji su poveli u 6. minutu golom Vukovića, Partizan je do poluvremena sa tri pogotka praktično riješio pitanje pobjednika. Izjednačio je u 23. Zdjelar, a prednost su donijeli Tintor i Delismajlović u 25. i 39. minutu prvog dijela.

Početak drugog poluvremena donio je novi pogodak Delismajlovića. Prednost Partizana je u 61. minutu smanjio Marjanović, a konačan rezultat  svojim osamnaestim pogotkom u sezoni, u 83. postavio je vodeći strijelac prvenstva Stevo Kovačević.

Partizan nakon 22. kola zauzima šestu poziciju na tabeli sa 31 osvojenim bodom, a u slijedećem kolu gostuje kotorvaroškoj Mladosti.